Hyvää Joulua ja Onnellista Uutta Vuotta 2023! 🎅🎄
Suuri kiitos asiakkaillemme ja yhteistyökumppaneillemme menneestä vuodesta 2022!
Suuri kiitos asiakkaillemme ja yhteistyökumppaneillemme menneestä vuodesta 2022!
Nyt on aika rauhoittua ja laittaa kynät, skissipaperit, hiiret ja läppärit sivuun.
Joulun pyhinä vietämme aikaa läheistemme kanssa ja repäisemme itsemme hetkeksi irti arjen pyörityksestä. Toivottavasti sinullakin on mahdollisuus ja aikaa hengähtää hetki. Onnea ja menestystä tulevaan vuoteen 2023!!
Lahjoitimme joululahjarahat tänä vuonna Ukrainan lapsille Kirkon Ulkomaanavun keräykseen.
Lue lisää
Pizzan tuoksua ja uusia tuulia – Kotkan toimistomme muutti uusiin tiloihin
Laitila Arkkitehtien Kotkan toimipisteellä puhaltavat uudet tuulet, vaikka osoite pysyikin samana. Muutimme saman rakennuksen sisällä uusiin, valoisampiin tiloihin, ja tätä oli tietysti juhlistettava kunnolla.
Pizzan tuoksua ja uusia tuulia – Kotkan toimistomme muutti uusiin tiloihinOlemme muuttaneet!
Kotkan toimistomme on muuttanut uusiin tiloihin, jotka löytyivät mukavasti varsin läheltä. Löydät meidät edelleen Eagle-talosta, samasta tutusta portaasta, mutta kerrosta ylempää. Osoiteemme ja kaikki yhteystietomme säilyvät ennallaan.
Olemme muuttaneet!Remontin rahoitus lisärakentamisella
Taloyhtiöremonttia voidaan rahoittaa rakentamalla uusi kerros olevan asuinrakennuksen vesikatolle. Lisärakentamista on helpotettu useissa kaupungeissa, sillä se tukee kaupunkien tiivistämistavoitteita.
Remontin rahoitus lisärakentamisella